Wash Dog – o co właściwie chodzi?

 

Prawie każdy właściciel psa, który kiedykolwiek kąpał swojego pupila w domowej łazience wie, że wiąże się to z małym domowym huraganem, awanturą na 4 łapy i w najlepszym wypadku, psem obrażonym tylko do kolacji.

Projektowanie łazienki

Łazienka to niewątpliwie miejsce, w którym lubimy i spędzamy dużo czasu.  Etap jej projektowania to jedno z najtrudniejszych zadań dla właścicieli nowego mieszkania.  Stół w salonie zawsze przecież można przestawić a w łazience, no cóż… tu nie możemy pozwolić sobie na pomyłki.  Przy projekcie bierzemy pod uwagę wszystkich domowników.  Inne potrzeby łazienkowe ma rodzina z małymi dziećmi, inne nastolatki a jeszcze inne zapracowani single czy osoby starsze.

Kiedy już jako szczęśliwi mieszkańcy zaczynamy cieszyć się naszym nowym lokum, nagle, a jest  to najczęściej wieczorem, zdarza się to coś.

Kałuża była tylko jedna, ale ją znalazłem!

To coś, to Twój ukochany pies, który wrócił ze spaceru cały w błocie. Widzisz, że umycie łap w misce z wodą to za mało, on potrzebuje kąpieli, kąpieli z prawdziwego zdarzenia! Kąpieli z dużą ilością szamponu i wody. Wyobraźnia zaczyna pracować, bo wiesz, że zaraz przez cały dom przejdzie huragan.

Tylko nie do łazienki…

Pies czuje pismo nosem, z całych sił zapiera się przed wejściem do łazienki a kiedy już wepchniesz go tam siłą oboje macie dosyć, a to dopiero początek. Jeżeli pies jest mały, to jakoś to będzie. Można zaciągnąć go siłą pod prysznic i udawać, że wcale mocno nie chlapie. Można też wrzucić go szybko do wanny, będzie się ślizgał i tylko trochę podrapie ją pazurami, szkoda tylko, że zostaną ślady…

Co w sytuacji kiedy pies jest ciut większy? Przecież brodzik jest dla niego zbyt mały, więc w grę wchodzi mycie na raty. Najpierw przednie łapy a potem? Potem jest już tylko gorzej, woda leje się wszędzie i zaczynasz się zastanawiać czy ubezpieczyłeś mieszkanie od odpowiedzialności  cywilnej.

To może dużego psa do wanny? Świetny pomysł tylko jak go tam wsadzić? Przecież waży ponad 30 kg i jest brudny.

Mokry pies

Kiedy już uda Ci się go wykąpać pozostaje kwestia suszenia. Przecież jak wyjdzie mokry  z łazienki, to będzie wycierał się o wszystkie meble i dywany. Strzepywał wodę i zostawiał mokre ślady. Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w  ręczną suszarkę do włosów, duży ręcznik i dużo cierpliwości.

Jestem obrażony

Dotarliśmy do szczęśliwego finału. Pies został wykąpany i jest w miarę suchy. Oczywiście kładzie się obrażony w swojej budzie i ani myśli pomóc nam w sprzątaniu mieszkania. Bo przecież my już wiemy, że przez najbliższą godzinę będziemy sprzątać łazienkę po huraganie.

Łazienka dla psa

Projektując łazienkę braliśmy pod uwagę wszystkich mieszkańców, ale nie psa. Pies nie jest użytkownikiem domowej łazienki i żaden projekt nie uwzględnia jego potrzeb. Zatem idealnym rozwiązaniem byłoby stworzenie miejsca psiej pielęgnacji poza naszym mieszkaniem.

Wash Dog

Odpowiedzią na tę potrzebę jest właśnie Wash Dog. Wash Dog to miejsce stworzone z myślą o psach i ich właścicielach. To taka „zewnętrzna łazienka” dla psów. W każdym salonie Wash Dog znajduje się profesjonalna wanna z panelem sterującym, który ułatwia mycie psa. Pies wchodzi do wanny przez uchylne drzwiczki, stoi w niej na antypoślizgowym podłożu a dla bezpieczeństwa można przyczepić łańcuszek do jego obroży.

W maszynie jest słuchawka prysznicowa, która podaje wodę, szampon  lub odżywkę, w zależności od wyboru programu. Woda ma ustawioną odpowiednią temperaturę  a kosmetyki są hypoalergiczne o odpowiednim Ph dla skóry psa.

Suszenie psa odbywa się również w wannie. Profesjonalna suszarka ma dwie moce nadmuchu mocny i słaby.

Mycie psa w Wash Dog’u to czysta przyjemność. Kąpiel przebiega swobodnie i sprawnie. Zarówno właściciel jak i pies wychodzą po takiej wizycie bardzo zadowoleni.

Warto wspomnieć, że w każdym salonie Wash Dog pracuje również groomer – psi fryzjer. Także zawsze można umówić się na strzyżenie i zabiegi pielęgnacyjne do specjalisty.

Zapraszamy do korzystania z salonów Wash Dog nie tylko w wyjątkowych sytuacjach. Regularne wyczesywanie oraz kąpiel sprawią, że pies będzie czuł się dobrze a jego skóra i sierść pozostaną w dobrym staniei. Zdrowa skóra jest niezwykle ważna dla ogólnej kondycji naszego pupila.

Dzięki salonom Wash Dog pielęgnacja psa może stać się czystą przyjemnością.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(https://www.washdog.pl/wp-content/uploads/2019/02/projektowanie-lazienki.jpg);background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 300px;}

Dzień dobry,

Dziękujemy za zamówienie Karty Wash Dog.

System Kart Wash Dog planujemy uruchomić w czerwcu 2019.

Do tego czasu możesz odwiedzać nasze myjnie codziennie w godzinach 8:00:22:00 bez konieczności posiadania Kart Wash Dog